21 października 2008

No to zaczynamy....

Aby się zarejestrować w grze należy kliknąć w duży, różowy guzik PLAY :) Po tej czynności wyświetli nam się strona, na której będziemy mogli zdefiniować swoją płeć oraz wirtualny wygląd (później można go zmieniać w zależności od zasobów w swojej szafie).

 

 Gdy już wejdziemy do gry otworzy nam się okno powitalne, a którym będą zamieszczone misje, po których wykonaniu otrzymasz nagrody.

 

 Aby zaakceptować rozpoczęcie misji należy kliknąć w button z tytułem misji, na przykład "Play Games", itd.
 Jeśli nie chcesz akceptować to wyłącz okno krzyżykiem (prawy róg), ale jeśli to zrobisz nie będziesz mieć możliwości otrzymania swoich pierwszych prezentów (misje można wykonać później).
Pamiętaj, że wchodząc do gry jesteś tylko gościem i konto oraz wyniki misji znikną, jeśli nie zapiszesz swej postaci na stałe! W czerwonym polu (na powyższym obrazku) zaznaczona jest informacja o statusie Twojego konta. Napis "guest z cyferkami" oznacza, że nie nadałaś/łeś jeszcze nazwy swojej wirtualnej postaci. Aby to zrobić należy kliknąć w napis "SAVE" w dolnym, lewym rogu.Po kliknięciu "SAVE" postępujecie zgodnie z dalszymi wskazówkami, czyli wpisujecie nazwę, maila, datę urodzin i hasło.Na koniec klikacie opcję "TOURIST", gdyż ta opcja gry jest bezpłatna. Za opcję "RESIDENT" się płaci.


2 komentarze:

anika9898 pisze...

nawet ciekawa ta gra

Natalia pisze...

Jak sie tam zdobywa kase i poziomy ?!