11 października 2009

Karta Gracza

Tak wygląda w pełni Wasza karta Gracza, a poniżej przedstawiałam jak wygląda szybki dostęp do poszczególnych opcji na Karcie Gracza. 

Teraz mały opis co jest co :)
Nazwę gracza, poziom i status zaznaczyłam na obrazku, tak więc przejdźmy do poszczególnych okienek.
ABOUT - To szybka informacja o użytkowniku. Tutaj można zostawić krótką notkę powitalną. Oprócz tego tutaj będą widoczne wirtualne serduszka, które otrzymałeś od innych oraz wirtualne prezenty, które można sobie wysyłać za opłatą (diamenciki).
COMMENTS - To coś w rodzaju Księgi Gości i Komentarzy zarazem. Tutaj można przeczytać komentarze (wpisy), które zostawiły odwiedzające nas osoby.
INVENTORY - To Twoja wirtualna szafa. Tutaj znajdują się wszystkie zakupione, otrzymane lub wygrane przez Ciebie rzeczy. Są to ubrania, efekty, pojazdy i inne akcesoria.
APPERANCE - Tutaj zmienisz swój wygląd, na przykład wielkość postaci, kształt oczu i ust, kolor włosów, oczu i skóry.
FRIENDS - To tak jakby lista, książka kontaktowa w której zapisani są Twoi przyjaciele :) Wyszukiwarka służy zarówno do szukania osób wśród Twoich znajomych, jak i w całej grze. Tak więc jeśli znasz nazwę znajomej Ci osoby a nie masz jej jeszcze wśród przyjaciół to wystarczy że wpiszesz jej nick w wyszukiwanie i zatwierdzisz "Search Names".
ALBUM - Służy do przechowywania zdjęć (zrzutów z ekranu) wykonanych wirtualnym aparatem. Każde wykonane zdjęcie jeśli chcemy zachować na stałe kosztuje 10 monet. Mając status TOURIST można mieć maksymalnie 10 zdjęć w Albumie.
CHALLENGE - Tutaj znajdziesz listę zadań (misji), które masz do zrobienia lub które już zrobiłeś. Misje można otrzymać klikając na postacie z wykrzyknikami stojące w różnych Krainach. Są to zazwyczaj określone kroki (granie w mini-gry, zwiedzanie Krain), które należy wykonać aby otrzymać nagrodę (lub kilka nagród, w zależności od trudności misji).
BADGES - Tu znajdziesz swoje odznaki, nagrody i licencje, które będziesz otrzymywać po wykonaniu niektórych misji, lub po przejściu do odpowiednio wyższego levelu.
EMAIL - Tego chyba nie trzeba tłumaczyć :) To po prostu Twoja skrzynka pocztowa. Tu będziesz mógł odczytać maile, które otrzymasz od innych użytkowników oraz odpisywać na wiadomości

2 komentarze:

Matt3105 pisze...

Zapraszam Na Mojego Bloga o OurWorld:
http://ourworld-info.blogspot.com/

Conekszen pisze...

Ja sie nazywam tam Conekszen :)