11 października 2009

Torebka DYNIA - skąd i po co?

Torebkę w kształcie dyni najszybciej kupimy poprzez Quick Shop w Głównej Krainie czyli na The BoardWalk.Torebka kosztuje 68,800 monet lub 3 diamenciki (gemsy).

Dyniowe torebki są częścią Halloween'owej zabawy, która rozpoczyna się zazwyczaj na miesiąc przed wydarzeniem (Halloween). Po zakupie tej torebki zbieramy do niej słodycze (cukierki i lizaki), które po użyciu na naszej postaci dają nam różne efekty specjalne działające 15 minut.
Słodycze zbieramy z dyń, które są rozmieszczone w różnych Krainach na ourWorld.
Należy pamiętać, że jeśli raz "nałożycie" na siebie dany efekt, to nie można go już ściągnąć. Dlatego jeśli przymierzacie (sprawdzacie) któryś efekt w Waszej szafie (INVENTORY) sprawdźcie czy nie zostanie on użyty po wyjściu z szafy. Świadczy o tym zielona ramka wokół przedmiotu, jeśli jest to znaczy że zakładacie daną rzecz, a jeśli jej nie ma to znaczy że rzecz została zdjęta z postaci (dotyczy to wszystkich ubrań i akcesoriów z szafy).
Jednym słowem po zamknięciu okna z szafą będziecie mieć na sobie ubranie i akcesoria, które podświetlały się w zielonej ramce.

Co do efektów jest ich cała masa, na przykład zmiana koloru skóry, zmiana koloru włosów, zmiana koloru oczu, kolorowa poświata wokół postaci, itp. Efekty, które otrzymacie w prezencie działają 15 minut ale bywa też że od czasu do czasu dynie kryją słodycze z efektami stałymi.
Jeśli któryś 15-minutowy efekt bardzoWam się spodoba, to można go zakupić w sklepie z efektami. Są tam dwa rodzaje efektów:
- tańsze, na 15 minut
- droższe na zawsze
Darmowe efekty, czyli słodycze w dyniach pokazują się co kilkanaście-kilkadziesiąt minut, tak więc po opróżnieniu danej dyni można do niej wrócić za jakiś czas, gdyż prawdopodobnie będzie ona znowu pełna, na dodatek w inny efekt.
Efektów nie trzeba używać od razu. Są one przechowywane w waszej szafie i można je zbierać na konkretny dzień, czyli na przykład na Halloween.

10 komentarzy:

KUla-chan pisze...

A ja mam do Was takie pytanie . Jeśli wzięłam jakieś zadanie od kogoś , a potem anuluje je krzyżykiem , to co się z nim dzieje ? Tracę je na zawsze czy mogę je znowu wziąć ?

ourworld pisze...

KUla-chan, możesz je ponownie aktywować, biorąc je od tej osoby z wykrzyknikiem... po skończeniu wszystkich zadań te osoby mają za jakiś czas nowe misje

Anonimowy pisze...

Hmm.. mam pytanie : czy instalowanie tego programu ' Toolbar ' jest na pewno bezpieczne ?

Anusia777 pisze...

Hej, mam taki problem. Nie wiem jak wykonać te misje:
-Shopping
-Expedition Pier
-Expedition Soho
-Expedition Electric Avenue
-Shutterbug
Wytłumaczysz mi jak mam je wykonać.
Uczę się niemieckiego i tylko trochę znam angielski a więc zrozum że nie jest mi za łatwo.

KUla-chan pisze...

A ja chciałabym coś wyrównać - są ' efekty ' które da się zdjąć . Są to takie , które nie są na jakiś czas , tylko na zawsze . Świadczy o tym przewrócone 8 obok przedmiotu .
Pzd.

daria_martyna pisze...

Ja bym chciała kupić tą torebkę dynię ale pisze że mam za mało monet a mam 120 a przecież ta torebka kosztuje 68,800...

Anonimowy pisze...

daria_martyna, do której klasy chodzisz???
wiesz jaka jest różnica między 68,800 a 120 monet??... jakieś 68,680 monet :D

dlatego proponuję ci abyś zakupiła dynię za 3 diamenty, bo podejrzewam, że skoro masz dopiero 120 monet to nieprędko uzbierasz 68,800

Anonimowy pisze...

Gdzie jest ten sklep z efektami?? xD

Anonimowy pisze...

ja mam pytanie bo kupiłam tą torebkę dynie ale jej nie mam (moja lalka jej nie trzyma w ręce) co mam zrobic proszę odpowiedz!! ;(

Anonimowy pisze...

trzeba wejść do invenyory i ją tak jakby założyć